PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33595}
7,2 3 511
ocen
7,2 10 1 3511
6,8 4
oceny krytyków
24 Hour Party People
powrót do forum filmu 24 Hour Party People

rozczarowujące

ocenił(a) film na 6

Ten film to świetna książka. Ma znakomite teksty, które są inteligentne, zabawne i chwytliwe, a przede wszystkim jest to kawał historii muzyki i jednego miasta. Jako film jednak zupełnie się "24 Hour Party People" nie sprawdza. Bohaterowie wydają się nadęci i nudni, a zbyt duże poświęcenie uwagi formie (te wszystkie rodzaje filmów i kamer) tylko rozmywają całą historię.
Spodziewałem się zdecydowanie więcej po tym filmie.

użytkownik usunięty
torne

Genialne
Film mi się tak podobał, że jeśli książka jest o niebo lepsza (jak twierdzi kolega torne) to powinna dostać Nobla, a i to za mało!!!

ocenił(a) film na 8

Kolega Torne bynajmniej nie twierdzi, że to na podstawie książki:) Niemniej rozumiem co mu się nie podobało... Mi akurat to odpowiada.. ten cały pseudo blichtr, specyficzny humor...

ocenił(a) film na 10
The_Perfect_Drug

Do tej pory nie wiem czy Tony Wilson napisał jakieś książkowe wspomnienia, które posłużyły za scenariusz (książka raczej jednak była). Wszystko to nie ważne, ponieważ w książce może znajdziesz lepiej brzmiące teksty i lepiej wyobrazisz sobie bohaterów, ale to chyba oczywiste - jednego jednak nie zobaczysz i jednego nie usłyszysz. . .
Nie zobaczysz jak naprawdę wygląda Manchester, nie poczujesz się jak na imprezie czy koncercie, nie będziesz mógł podziwiać oślepiającego oświetlenia i przede wszystkim nie usłyszysz tej muzyki. Bo przecież o tym właśnie jest ten film i to zapewnia - wycinek obyczajowości tego miasta na przestrzeni lat.

ocenił(a) film na 10
The_Perfect_Drug

Do tej pory nie wiem czy Tony Wilson napisał jakieś książkowe wspomnienia, które posłużyły za scenariusz (książka raczej jednak była). Wszystko to nie ważne, ponieważ w książce może znajdziesz lepiej brzmiące teksty i lepiej wyobrazisz sobie bohaterów, ale to chyba oczywiste - jednego jednak nie zobaczysz i jednego nie usłyszysz. . .
Nie zobaczysz jak naprawdę wygląda Manchester, nie poczujesz się jak na imprezie czy koncercie, nie będziesz mógł podziwiać oślepiającego oświetlenia i przede wszystkim nie usłyszysz tej muzyki. Bo przecież o tym właśnie jest ten film i to zapewnia - wycinek obyczajowości tego miasta na przestrzeni lat.

Brawo!

Kolego niepodpisany, należy ci się Złota Malina w dziedzinie postów na forum Filmwebu. I pomyśleć, że tacy ludzie będą pracować na moją emeryturę [sic!] !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones