PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 446
ocen
7,7 10 1 43446
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

Hermetyczny film

ocenił(a) film na 8

Film dobry, choć hermetyczny. Głównie dla fanów "Joy Division" lub osób zainteresowanych postacią Curtisa. Resztę raczej odrzuci a szkoda bo to naprawdę kawał dobrego kina.

ocenił(a) film na 9
nyggy

Otóż jesteś w błędzie, oglądając ten film nie interesowałam się wcześniej zespołem albo samym Curtisem, a bardzo przypadł mi do gustu :)

ocenił(a) film na 8
wikuus

W tym wypadku lubię się mylić. :)

ocenił(a) film na 10
nyggy

Świetny, wychowałem się na ich muzyce!

ocenił(a) film na 9
wikuus

Jestem tego samego zdania ;) Film leciał ostatnio na Ale Kino czy coś w tym guście, trafiłam na niego całkiem przypadkowo, skacząc po kanałach. Spodobał mi się, polecam ;D

wikuus

Ja się zgodzę również. Słyszałam utwory Joy Division, ale nigdy nie byłam ich fanką. Bardziej podpadał mi New Order (potrafię do zdarcia taśmy słuchać True Faith). Niemniej, film nie był dla mnie niejasny ani w jakis sposób hermetyczny. Oddawał klimat tej muzyki.

ocenił(a) film na 9
wikuus

U mnie tak samo! :D
Po obejrzeniu filmu wpadłem w sidła Joy Division, którego wcześniej nie znałem. Do dzisiaj i na zawsze chyba w TOP 5 będzie :)

wikuus

Dobrze piszesz! Ja jestem fanem, ale film wciąga tak, że "normalnego" widza też zainteresuje

ocenił(a) film na 8
nyggy

ja również nie miałam pojęcia o Joy Division, ale kiedy obejrzałam film, byłam zachwycona :D

ocenił(a) film na 8
Kropelka_3

to podobnie jak jak, słyszałam conieco, ale jakoś mnie nie pochłonęło, a od obejrzenia jestem zafascynowana tym zespołem

ocenił(a) film na 9
MelanieJoyce

Mam podobnie :) Ale jestem świeżo po seansie, zobaczymy jak długo to potrwa:D

ocenił(a) film na 9
Letrin

oglądałem co najmniej 5 razy a dzisiaj będzie w kinie w moim mieście, od 2 lat film budzi u mnie nieprzerwanie same dobre emocje, czuję że nigdy mi się nie znudzi :d

ocenił(a) film na 8
nyggy

Nie znalam grupy Joy Division, nie mialam pojecia o Curtisie...film jest swietny i dzieki niemu ZAKOCHALAM sie w ich muzyce!!!

użytkownik usunięty
nyggy

Znałam grupę Joy Division tylko ze słyszenia. Nie kojarzyłam żadnej ich piosenki. Mimo wszystko, jest to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam. I poznałam dzięki niemu nowy, bardzo fajny zespół.

ocenił(a) film na 8
nyggy

Gdyby się dało zlajkowałabym ten post :D

nyggy

Ja przyłączam się do kilku opinii powyżej. Do momentu obejrzenia filmu nazwa "Joy Division" tylko obijała mi się o uszy... Po filmie uwielbiłam ich muzykę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones