PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 477
ocen
7,7 10 1 43477
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

Mialem przyjemnasc oberzec go dzis o 10 i musze powiedziec ze mam bardzo pozywtyne wrazenie. Jest on czrno-bialy, i przez to bardzo sie go dobrze sie go ogladalo, bardzo dobra historia, jedynym mankamentem byl brak tlumaczenia tekstow pisoenek, ktore bezposrednio nawiazuja do fabuly.

ocenił(a) film na 8
kikss_2

Byłem na tym samym seansie. Pozazdrościć takiego debiutu. Surowy i poruszający, ciut eksperymentalny w formie, świetnie zagrany, no i kupa kapitalnej muzy.

ocenił(a) film na 8
kikss_2

;(
zazdroszczę, strasznie. zazdroszczę.
też chciałabym ten film zobaczyć, ale przez pewien czas nie będzie mi to dane.

ocenił(a) film na 7
kikss_2

Miałem się przejechać spacjalnie dla "Control" do Wrocławia, ale było to tak rozsądne, że zapomniałem. Eh.

ocenił(a) film na 8
kikss_2

Ładne zdjęcia, przejmująca historia i przede wszystkim GENIALNA MUZYKA. Joy Division brzmiało tam o wiele lepiej niż na płytach. Sam Riley świetnie opanował ruchy Curtisa.

Nie wiem tylko czy życie Iana nie zostało pokazane zbyt bohatersko...

2012

świetny film. zdjęcia, muzyka. duża zgodność z bio Curtisa(z tego co się orientuję). i fenomenalna rola główna. poszukajcie zdjęć Iana, filmów dla porównania. Sam Riley odwalił kawał dobrej roboty. wiernie oddaje gesty, ruchy, miny Curtisa. pogratulować.

ocenił(a) film na 10
koka_2

kiedy ten film bedzie na sieci albo w kinach ?? wiadomo coś? jeden z najważniejszych filmów roku a tu nic nie wiadomo !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
fuckbush

gdzieś w nowym roku, styczeń lub luty o ile mnie pamięć nie myli

ocenił(a) film na 9
fuckbush

na btjunkie jest kilka torrentów, ale to fake. jakby ktoś znał inne źródła piszcie pls

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones