PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 466
ocen
7,7 10 1 43466
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

Przygnebiający

ocenił(a) film na 8

Joy Division jest jednym z moich ulubionych zespołów więc, po prostu musiałem obejrzeć ten film. Nie sądzę że "Control" jest arcydziełem ale niemniej film mi się bardzo podobał. Reżyser skupił się najbardziej na Ianie Curtisie i próbował pokazać jego zwątpienie w sens życia

ocenił(a) film na 8
Kakihara90

Szkoda tylko że na końcu nie pojawił się utwór "The Eternal" czy "Decades". Najbardziej przygnębiające utwory JD imho. Dzięki temu zakończenie byłoby jeszcze bardziej przygnębiające.

ocenił(a) film na 8
Kakihara90

No nie wiem Atmosphere to mój ulubiony utwór Joy DIvision.

ocenił(a) film na 8
Dominoday

Ja znam tylko shadowplay ;)
Tak dowiedziałem się o tym filmie
The killers- Shadowplay > Epilepsy dance > control ;)

I pomyśleć że tyle razy oglądałem ten teledysk...

ocenił(a) film na 8
Kakihara90

Zgadza się, są najbardziej przygnębiające, ale uważam, że jednak "Atmosphere" wspaniale tu pasowało. Ostatecznie przecież śmierć nie jest chyba najgorszą rzeczą, jaka może spotkać człowieka?

ocenił(a) film na 7
Kakihara90

Też ich lubię, jakoś poza wartością samej muzyki dla mnie istotna jest także historia zespołu i powód je powstania, geneza. Ich utwory to poprostu apogeum, kwintesencja życia w niemocy...

Kakihara90

Film jako film dość kiepski, jednak najbardziej liczy się tu opowiedziana historia.
A utwory ? Coś w sobie mają. Większość jest dość przygnębiająca, lecz potrafią dać i porządnego kopa.
Taka ukryta moc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones