PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 466
ocen
7,7 10 1 43466
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

Szacuneczek...

ocenił(a) film na 10

Film Antona Corbijn'a o liderze Joy Division Ian'ie Curtis'ie. Zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
Jeszcze się nie pojawił a już otrzymał kilka nieprzychylnych głosów. Świetnie! "Filmwebowicze" - szacuneczek! :-)))))

ocenił(a) film na 8
RayFlash

ja tak czekam na ten film.
i z całego serca dziękuję p. Corbijn'owi, że podjął się nakręcenia filmu o Ian'ie.

ocenił(a) film na 10
gosenshi

Zapewne komuś lekko rozkojarzonemu się pomyliło z innym filmem o tym samym tytule :) Bo nie sądzę żeby ktoś to robił złośliwie.
Nie mogę się już filmu doczekać. Podobno New Order chce nagrać coś do filmu z kapelą Sama Reily'ego (aktora który wcieli się w rolę Curtisa).Może wyjść ciekawie..

ocenił(a) film na 8
mota

o tak.
chociaż ja uważam że Sam Riley jest niezbyt podobny do Ian'a. ale ja tu przecież nie mam głosu ;)

ach. i naprawdę chciałabym żeby New Order nagrali coś z zespołem Sama. bo masz rację, może to wyjść ciekawie.


pzdr.

ocenił(a) film na 4
gosenshi

tez mi sie wydawalo, ze nie bedzie pasowal, ale widzialam zdjecia z planu i calkiem niezle go ucharakteryzowali... ma podobna posture poza tym... moze wyjsc ciekawie

RayFlash

"na podstawie: książki Deboraha Curtisa"

O kurcze ... to żona Iana była transwestytą ?

ocenił(a) film na 10
RayFlash

trailer http://tinyurl.com/2gq82c
film zapowiada się przyzwoice

RayFlash

No proszę... nagroda w Cannes dla najlepszego filmu europejskiego... Czyli pewnikiem warto obejrzeć ;)

Pozdrawiam wielbicieli Joy Division!

Isgrimnur

Film piękny, może nie idealny, ale ja jako osoba uwielbiająca JD, nie jestem obiektywna :) Ogólnie jeśli ktoś jest fanem Iana, nie powinien być zawiedziony - w końcu reżyserem jest Corbijn, który o swojej fascynacji Curtisem i w ogóle Joy, mówił już nieraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones