PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 446
ocen
7,7 10 1 43446
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

curtis

użytkownik usunięty

film świetny, zrobiony w minimalistycznym stylu, klimatyczny, ale postać Curtisa- bardzo
negatywna. Facet zachował się jak ostatni d...
Mimo talentu, rozwijającej się kariery, dzięki której mógłby opłacać leczenie, on zachowuje
się w sposób nie pozostawiający komentarza. Rozumiem- ból egzystencjalny etc, ale bez
przesady...

ocenił(a) film na 9

rock'n'roll. życie.

użytkownik usunięty
czlowiek_z_proszku

z dupy takie życie p;

ocenił(a) film na 9

kurde, oceniajmy film, a nie moralność Curtisa :p
no ale już ostatnim słowem, nie raz miałem do czynienia z prawdziwą depresją, dziwnym trafem, i widzę że ludzie są wtedy tak rozbici że zachowują się z pozoru kompletnie irracjonalnie. mi ciężko jest jednoznacznie stwierdzić czy był dupkiem czy nie. pieprzonym wrażliwcem na pewno.

czlowiek_z_proszku

Wrażliwcem był na pewno,ale czy dupkiem?ciężko ocenić...Facet był mocno rozchwiany emocjonalnie..tak naprawdę wydaje mi się,że mimowszystko kochał tę swoją żonę,tylko nie potrafił z nią być..na dłuższą metę z nikim..Taki to już żywot artysty,indywidualisty;)

ocenił(a) film na 9
avosette

No niezupełnie. Bycie artystą niekoniecznie musi oznaczać od razu unieszczęśliwianie wszystkich wokół :). Facet miał poważny problem, z którym mógł sobie poradzić (znam nawet osobiście ludzi z gorszymi problemami niż on i dali radę), problem leżał w tym, że on nawet nie spróbował, tylko brnął dalej w stagnację i szaleństwo. Inna sprawa, że nie znalazł wokół siebie ludzi, którzy by zrozumiel jego stan i mu w tej konkretnej rzeczy pomogli, ale nie można mówić że artysta/indywidualista musi tak żyć :)

Zazdroszczę. Bardzo, bardzo zazdroszczę.

ocenił(a) film na 8

sam film jest dobry, świetna gra aktora grającego główną rolę (idealnie oddaje Curtisa - chłopak super odrobił lekcje, fragmenty z koncertów zrobione na potrzeby filmu wyglądają jak prawdziwe).
Bardzo dobrze zrobiony, choć ponoć w rzeczywistości Curtis był bardziej ostry. napiszę więcej jak przeczytam biografię żony Curtisa Deborah, leży na półce a nie mogę się zebrać jakoś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones