PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219800}
8,2 215
ocen
8,2 10 1 215
Depeche Mode: Strange
powrót do forum filmu Depeche Mode: Strange

Strange to mistrzostwo świata. Teledyski ery Music for The Masses tak idealnie w siebie przechodzą tworząc całość, że dla mnie wygrywają z klipami z Violka (Strange Too), które już nie są tak ze sobą spójne. Jaka jest wasza opinia?

Anton mistrz.

infaantil

Czy to jest mistrzostwo siwiata? kwestia sprzeczna ale jest to napewno dosc intensywne przezycie.

infaantil

Dla mnie zarówno Strange One i Strange Two to absolutne mistrzostwo. Nie umiem ocenić obiektywnie. Kocham Depeche Mode. Antonowi należy się złoty pomnik.

użytkownik usunięty
infaantil

Zgadzam się. Teledyski z MFTM są piękne. Nie tylko Corbijnowskie, "Little 15" również trzyma poziom. Dziwię się, że robiąc w ciągu 7 lat tak potężny skok jakościowy i zawrotną karierę w USA, w swoim rodzimym kraju nadal byli traktowani jak zespół disco dla nastolatków. To chyba przez to pochodzenie z Essex. Klasa pracująca i ich silny robotniczy dialekt, z którego Anglicy tak kochają stroić sobie żarty...Może dlatego Dave tak mocno przez lata chciał się pozbyć tego akcentu...Anyway, "Music For The Masses" to dla mnie ich magnum opus, pierwsza kaseta, jaką kupiła mi matka, a ile musiałem o nią błagać... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones