Joe AndersonVI

Joseph Anderson

6,9
3 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Anderson

Pierwszy raz zobaczyłąm go w Across the Universe. Bardzo go polubiłam za rolę Maxa w tym filmie, barwny chłopak z poczuciem humoru. Wydaje mi się że ma szansę na dobrą karierę. Bardzo przystojny. Szczególnie pięknie wyglądał w Across the univers zaraz na początku filmu.

Rox

też go kojarze z Across the universe. A że film był niesamowity to i Joe ma u mnie dużego + :) A co do jego wyglądu.... ma w sobie coś co przyciąga uwagę:)

Rox

Ta, potem go trochę Wietnam sponiewierał i już tak ładnie nie wyglądał ;)
Bardzo fajna rola. Widziałam go jeszcze w "Becoming Jane". Chłopak chyba jest skazany na granie braci głównych bohaterek ;)

noorey

Zgadzam się w stu procentach z przedmówczyniami :)

Rox

w tym momence kiedy siedzi z lucy nad woda wyglada jak Kurt Cobain. nie sadzicie???

nervous89

On cały czas mi wygląda jak Cobain:) Aż dziwnie mi się na niego patrzy jak sobie podskakuje i śpiewa o_O. Ale to tylko takie wrażenie po moim pierwszym filmie z nim. Potem się otrząsnę z tego. Chyba:D

goh

no faktycznie podobny do Kurta.. i jak dla mnie najlepsza postać w całym filmie =D świetnie gra a też i śpiewa ;)

molko666

Jeśli byłbym producentem filmu biograficznego o Cobainie to bym na pewno obsadził go w roli głównej.

ram

tylko jest ten problem, że po takim filmie byłby na bank przez resztę życia kojarzony tylko z tą rolą. gosling to co innego, on już wyrobił sobie reputację. a joe z tak podobną do kombajna aparycją byłby już zawsze z nim kojarzony :))

użytkownik usunięty
nervous89

Będę jakaś dziwna i odmieńcem, mówiąc, że przypominał mi w "Across the universe" Rhysa Ifansa grającego Spikea w "Notting hill"

Rox

ja też pierwszy raz zobaczyłam go w Across the universe xD
jaki on jest przystojny xDD

Rox

Ej a wiecie mozna gdzie da sie sciagnac ale kupic film z Joem "The 27 Club"?? Bardzo prosze o odpowiedz!

Requiem

niestety :/ też od dłuższego już czasu poszukuję tego filmu i nigdzie nie mogę go znaleźć. cały internet przekopałam :/

Requiem

http://isohunt.com/torrents/The+27+Club?ihs1=13&iho1=d&iht=1

o to wam chodzi ?
jeżeli tak to wydaje mi się, że tu da się ściągnąć

Rox

No własnie, ja tez przekopałam calusienki internet i po prostu nie maa nigdzie tego filmu, nie wiem moze kiedys go znajde heh

Rox

jak fajnie że tyle ludzi ma takie samo zdanie jak ja :D Też uważam Maxa za najlepszą postać w filmie... ach, ten Max ^^

Canis_Luna

W Across the Universe zaplusował mi najbardziej swoim świetnym głosem. Chociaż wyglądał też nieźle ;p

Rox

najlepszy ze wszystkich grających w 'across...'! super głos, taniec, prezencja ;D (no urokliwy chłopak jest :D)Aktor, który zapada w pamięć. Mam nadzieję że zrobi niezłą karierę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones